Mes — nuostabūs!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nėra nieko tikresnio už meilę sau…
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Marcelė
Princesė be karūnos
Marcelė


Pranešimų skaičius : 254
Pliusai : 3
Join date : 2011-05-06

Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė   Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė EmptyPen. 05 06, 2011 9:05 pm

Koks jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė? Kodėl?
Atgal į viršų Go down
http://nuostabus.lovelyforum.net
Mr. L
Šaunu, kad jungiesi prie mūsų
Šaunu, kad jungiesi prie mūsų
Mr. L


Pranešimų skaičius : 67
Pliusai : 2
Join date : 2011-05-08

Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė   Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė EmptySk. 05 08, 2011 3:43 pm

Labai daug... Priklauso nuo stiliaus...
Iš k-pop:
Wonder Girls - nes asmeniškai jos man yra geriausia korėjiečių merginų grupė ir be to jų gyvi pasirodymai yra nerealus.
Super Junior - kiekvienas narys yra kažkuo ypatingas ir tai suteikia grupei įvairumo. Daug jų neklausau, bet jų charakteris man patinka.
2ne1 - labai išsiskirianti iš kitų grupė tuom, kad jos pagrinde rap'uoja. Ir jų dainos yra tinkamos šokiams <3
CHI CHI - neseniai debiutavo todėl sunku pasakyt dėl ko patinka, bet jų pirma daina buvo visai faina, ir jos yra gražios^^
Big Bang - dėl ko patinka, nežinau. Tiesiog patinka muzika ir tiek.
J-pop:
Nevardinsiu visų ir tiesiog parašysiu Hello! Project - nes linksmos dainos, besikeičiantys stiliai ir šiaip.
Riyu kosaka - DDR dainos ir jos balsas gražus.
Hitomi Shimatani - nerealus balsas ir raminančios dainos.
Alan ir Aiko - dvi nesusijusios solistės, bet abidvi patinka dėl panašios priežasties. Jų gražūs balsai ir dainos kartais atrodo magiškos.
Namie Amuro ir Koda Kumi ir Tanimura Nana - pagal jų dainas lengva šokti.
9nine - išskirtinė grupė ir linksmos dainos.
Dream5 - patinka, nes daug ir gerai šoka.
Tokyo Girl's Style ir Momoiro Clover - linksmos dainos, mielos narės ir tiesiog...
C-pop:
iMe - viena iš geresnių šiuolaikinių c-pop grupių, be to jų daina labai įstringa galvoje.
Idol Girls - Pradėjo patikti, nes visi Sone's jų nekenčia. Be to jos turi daug talento.
hit-5 - iš rastų c-pop vaikinų grupių man šita geriausia <3
Super Junior M - nes yra Super Junior sub-unit ir dėl to, kad čia yra Henry ir Zhou Mi.
Viskas kita:
Sum41 - užvedančios dainos ir galvoje pasiliekantys lyrikai.
Zebrahead - sunku paaiškint kodėl, bet man jų dainos patinka... Jos turi kitokį skambesį...
Within Temptation - simfoninis rokas <3
Coldrain - dėl lyrikų.

Ir daug kitų, bet tingiu vardint...
Atgal į viršų Go down
Secret_Land
Šaunu, kad jungiesi prie mūsų
Šaunu, kad jungiesi prie mūsų
Secret_Land


Pranešimų skaičius : 76
Pliusai : 2
Join date : 2011-05-08

Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė   Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė EmptyPir. 05 09, 2011 6:43 pm

Oho kiek daug! :O Na, aš gal irgi keletą pavardinsiu, bet pas mane tikrai bus mažiau :D
Kiekviena mano klausyta grupė man kažką reiškia, tačiau yra grupių, kurios mane labiau žavi, todėl jas ir vardinsiu:

Duran Duran (new romantic, new wave) - tai mano „vaikystės“ grupė. Nemažai dainų buvo girdėtos daug ankščiau, todėl palieka daug šiltų prisiminimų. Kiekvieno albumo stilius yra daugmaž skirtingas, o tai mane labiausiai džiugina, nes nemėgstu monotoniškumo.
Pink Floyd (Psychedelic Rock) - jų stilius yra labai profesionalus ir nekomertiškas. Kiekviena jų daina yra kažkuom kitokia. Patinka dainų energija ir, kad dainose daug perėjimų. Daugelis dainų tęsiasi gan ilgai, tačiau tos dainos tikrai nėra nuobodžios.
Def Leppard (hard rock, rock) - kas jiems geriausiai sekasi, tai kurti tekstus. Jų tekstai yra labai labai geri, mano nuomone. Mažai grupių kūria tokius jausmingus, susimąstyti priverčiančius tekstus (nesakau, kad visi tokie, tačiau daugelis tikrai...). Taip pat jų dainų melodijos yra geros. Ne visos jų dainos sunkios, o tai man patinka. Nes nesu didelė hard roko gerbėja.
The Cure (new wave, gothic rock) - mane labai žavi jų stilius.
Pet Shop Boys (pop, disco) - kaip homoseksualų grupė, man ši yra geriausia. Man asmeniškai jų dainos labai patinka (ypač pirmojo albumo).
Depeche Mode (new wave, electronic) - jų stilius yra išskirtinis. Neveltuj, buvo grupių, kurios „panaudojo“ tą stilių. Man jie labai patinka, o jų dainos labai tinkamos, kai bloga nuotaika. Bet aišku ir geros nuotaikos galima juos klausytis.
The Doors (psychedelic rock) - kaip jau minėjau, ši grupė buvo labai gera su Morrison'u, kadangi jo balsas buvo labai gyvybingas ir išskirtinis.
T.Rex (glam rock, folk rock) - daugelis albumų yra labai geri. Marc'o balsas mielas.
Sex Pistols (punk rock) - pati geriausia punk rock grupė, mano nuomone. (nors The Clash ir Ramones irgi yra labai geri)
Tears For Fears (new wave, synthpop) - jie turi daug liūdnų dainų, kurios man patinka. Pale Shelter yra mano „vaikystės“ daina.
Šiaip dar patinka Roxette, The Rolling Stones, U2, Blondie, INXS, Beastie Boys The Kelly Family ir t.t. :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė   Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes — nuostabūs! :: Diskusijos :: Atlikėjai/grupės-
Pereiti į: